|
@serek.c2 bardzo dobrze napisane, zacznijmy realnie pomagać a nie tylko narzekać. od utyskiwania nigdy nic się nie zmieni. masz jakiś pomysł zaproponuj go, może uda się go wprowadzić w życie ku chwale naszej Wisełki! nie możemy tylko smęcić w necie, pamiętajcie Wisła to my wszyscy, każdy z nas bez wyjątków!
|