Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9787
Stary 09.11.2018, 09:34
Zgadza się z każdym z Was po trochu. Nie możemy jednak tylko czekać na ruchy zarządu - powinniśmy brać sprawy w swoje ręce.

Zachęcam Was wszystkich do przemyślenia wstąpienia w szeregi Socios Wisła Kraków. Po miesiącu zapisów generujemy około 100 k pln rocznie. Przy tysiącu członków, kwota rocznych składek oscylowałaby w okolicach 1 mln pln - uważam, że mając taki budżet, władze klubu musiałyby się zacząć liczyć z taką organizacją, z jej zdaniem w kwestii pewnych decyzji podejmowanych w klubie.

My naprawdę możemy więcej, niż się wielu wydaje. Trzeba tylko się zorganizować, zacząć iść wspólnie w jednym kierunku, pomagać z głową.
Odpowiedz cytując