|
Zgadza się z każdym z Was po trochu. Nie możemy jednak tylko czekać na ruchy zarządu - powinniśmy brać sprawy w swoje ręce.
Zachęcam Was wszystkich do przemyślenia wstąpienia w szeregi Socios Wisła Kraków. Po miesiącu zapisów generujemy około 100 k pln rocznie. Przy tysiącu członków, kwota rocznych składek oscylowałaby w okolicach 1 mln pln - uważam, że mając taki budżet, władze klubu musiałyby się zacząć liczyć z taką organizacją, z jej zdaniem w kwestii pewnych decyzji podejmowanych w klubie.
My naprawdę możemy więcej, niż się wielu wydaje. Trzeba tylko się zorganizować, zacząć iść wspólnie w jednym kierunku, pomagać z głową.
|