Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9786
Stary 09.11.2018, 09:29
Do cen z biletów o których pisze PSYCHOLTSW należy dodać też dodatkowe wpływy z cateringu gadżetów i przede wszystkim sponsorów bo jeśli na mecz przyjdzie Ci 30tys ludzi a nie 12tys to wiadomo że możesz sporo więcej ugrać u firm sponsorskich.

Byłoby pięknie....No ale niestety nie ma się co łudzić że bez sukcesów sportowych na mecze tydzień w tydzień będziemy mieć 30tys ludzi. Jest 7-8 tys ludzi którzy są zawsze, 2-3 tys. którzy przychodzą od przypadku do przypadku i 15 tys którzy chodzą tylko na lecha legie i żydków.

Inna sprawa to jednak ten zarząd. Jeśli nie umiesz dobrze prowadzić klubu to nawet jakbyśmy mieli te dodatkowe 15 mln z biletów to nie jest powiedziane że by były dobrze rozdysponowane.

Sporo osób wychodzi z założenia, że te pieniądze są marnowane i nie chcą w tym uczestniczyć. Ja ze swojej strony kupiłem karnet, koszulkę, chodzę na 90% spotkań u siebie, korzystam z cateringu, namawiam znajomych żeby również się wybrali na Reymonta bo im więcej nas będzie tym będzie łatwiej, ale klucz chyba jednak tkwi w dobrym zarządzaniu a tego w naszym klubie raczej nie ma...
Odpowiedz cytując