Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9785
Stary 09.11.2018, 09:16
Drogi Psycholu , wiem że masz dobre chęci ale lamentujesz w stylu "jaki ten świat jest k...a niesprawiedliwy " .A ten świat jest własnie taki jaki jest ! Czyli bez konkretnych działań Zarządu (przemyślany marketing ale nie tylko) nie wzrośnie ilość widzów na R22 . O tym świadczy analiza historii oraz życiowe doświadczenie . Mało tego , zgadzam się ze zdaniem MaLka że kibice Wisły robią dużo . Czy mogli by więcej ? Zapewne ale tu dochodzimy do sedna problemu , które Ty pomijasz .
Otóż Zarząd powinien jasno przedstawić w jakiej jesteśmy sytuacji i do czego zmierzamy. A Zarząd obecnie uprawia politykę strusia , która w mojej ocenie jest niewłaściwa a na pewno mało kogo mobilizująca do działania.
Odpowiedz cytując