|
Super sprawa z tym socios, ja co prawda się nie deklarowałem, natomiast jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to od początku roku wchodzę w ten biznes. W międzyczasie poleci ode mnie też jakaś darowizna na pewno.
Mała uwaga. Bądźcie nieco aktywniejsi na twitterze. Stosunkowo dawno (4 dni temu) z tego co widzialem było ostatnie szczegółowe podsumowanie liczby uczestników socios. To nakręca ludzi. Warto o tym trąbić.
|