Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.11.2018, 07:58
Super sprawa z tym socios, ja co prawda się nie deklarowałem, natomiast jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to od początku roku wchodzę w ten biznes. W międzyczasie poleci ode mnie też jakaś darowizna na pewno.

Mała uwaga. Bądźcie nieco aktywniejsi na twitterze. Stosunkowo dawno (4 dni temu) z tego co widzialem było ostatnie szczegółowe podsumowanie liczby uczestników socios. To nakręca ludzi. Warto o tym trąbić.
Odpowiedz cytując