OK dałem radę deklaracja wysłana, składka członkowska za kwartał również. Pozostało czekać na pozytywne rozpatrzenie i przyjęcie
Jeszcze takie małe pytanko czy w planach zarządu jest może wprowadzenie jakiejś karty członkowskiej? Tak dla samego siebie żeby być dumnym ze w jakiejś części jesteśmy Wisła Kraków.