Wyświetl pojedynczy post
JarooP
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 09.11.2018, 00:08
OK dałem radę deklaracja wysłana, składka członkowska za kwartał również. Pozostało czekać na pozytywne rozpatrzenie i przyjęcie

Jeszcze takie małe pytanko czy w planach zarządu jest może wprowadzenie jakiejś karty członkowskiej? Tak dla samego siebie żeby być dumnym ze w jakiejś części jesteśmy Wisła Kraków.
Ostatnio edytowane przez JarooP : 09.11.2018 o godz. 00:12.
Odpowiedz cytując