Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9770
Stary 08.11.2018, 17:47
Opcja meksykańska teraz jest grana. Nie udało się ze szlakiem kolumbijskim, przetartym przez Valencie, teraz Misiek wymyślił szlak meksykański. Sprytnie, ale ciekawe co na to Ruch.

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...544.1541500007
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 08.11.2018 o godz. 17:52.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując