|
Regan , nie rozumie o co Ci chodzi .
Parę osób na tym forum próbuje oszacować (tak -oszacować) wielkość tzw długu . Ja jestem przekonany że jego wartość wynosi między 15 a 25 mln . I to są niestety smutne fakty . Nikt tego nie robi to dla "sensacyjkowatości " tylko z głębokiego zatroskania o los klubu . Twoja postawa sprowadza się generalnie do bezpodstawnego (moim zdaniem) negowania tego faktu .Tylko że rzeczywistość finansowa Wisły nie jest matrixem ale realem.
A ja nie widzę żadnych przemyślanych działań Zarządu które miałyby tą rzeczywistość zmienić .
Poza tym nie rozumiem też Cię merytorycznie bo napisałeś : "Z punktu widzenia bilansu, pieniądze na stadion są zabezpieczone w pasywach. Więc tego długu w bilnasie nie ma."
Zaraz , zaraz -pasywa to są elementy bilansu składające się m.in z kapitału własnego , wyniku finansowego danego okresu oraz zobowiązań . Powiedz więc na jakim elemencie jest to niby zabezpieczone . Albo się więc pomyliłeś albo nie wiesz o czym piszesz .
|