Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9762
Stary 08.11.2018, 14:59
rafalp_r22 napisał(a):Wyświetl post
W którym miejscu wprowadziłem w błąd?
na przykład z jakimiś z dupy wyjętymi kwotami odnośnie zadłużenia wobec piłkarzy.

stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Żyj dalej kolego w chmurach i nie przejmuj się rzeczywistością ...
Możesz dalej zaklinać że Wisła nie ma tzw długów , możesz dalej uważać że wszyscy co o tym mówią to są oszołomy . Możesz dalej twierdzić że nie ma długu za stadion tylko że ten dług dopóki nie będzie spłacony to dalej istnieje . To że jest zabezpieczony na wpłatach z C+ i będzie rozliczony w przyszłości to znaczy tyle że przez parę lat o takie kwoty będzie pomniejszana żywa gotówka wpływająca do klubu. Czyli że braknie jej na inne rzeczy np . na pensje.
Z punktu widzenia bilansu, pieniądze na stadion są zabezpieczone w pasywach. Więc tego długu w bilnasie nie ma.

Zaklinacie rzeczywistość pisząc o kwotach wyjętych z dupy. Jakiś 20 milionach, jakiś długów za stadion, jakiś 6-7 mln dla piłkarzy. Źródło poproszę tych "rewelacji".
W tym momencie mamy problem z płynnością, gdyż środki, które powinny do nas trafić poszły na zobowiązania.
Dlatego należy teraz szukać finansowania żeby sprostać obecnym zobowiązaniom i nie narobić kolejnych długów.

Tak jak napisał PSYCHOLTSW. Zamiast się mądrować, to się mobilizujcie. Każde 20 tys na stadionie to jest +/- 0,5 mln zł więcej do budżetu. Chyba, że wam nie zależy na przetrwaniu klubu i liczycie, że ktoś klub uratuje za was. Na razie frekwencja wynosi 5112. Śmieszność. Kibice którzy się odwracają od klubu w trudnym momencie, moralnie nie mają prawa do zabierania głosu w żadnej sprawie dotyczącej Wisły.
Ostatnio edytowane przez regan : 08.11.2018 o godz. 15:08.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując