Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9759
Stary 08.11.2018, 14:13
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Ja uważam że bez wzbudzenia emocji nic się nie stanie . Samo apelowanie o frekwencje to za mało . Tu trzeba rozbujać emocje , poniekąd jak w kampanii wyborczej . Dramatyczny apel Pani Prezes do kibiców z jednoczesnym planem wyjścia z sytuacji , nagłośniony przez wszystkie media (trzeba odpowiednio wcześniej odpowiednio rozegrać tą sytuację aby media "same z siebie" kolportowały ten materiał) mógłby wg mnie zadziałać i spowodować realne zebranie 5 mln .

A przy okazji taka ciekawostka - proszę zauważyć że już wszyscy kibice Wisły są bardzo dobrym sponsorem , przecież co roku z tego tytułu wpływa do klubu ok. 8 mln . Jeśli to porównamy z wpływami comarchovii (2 mln) to widzimy że to co do nich dokłada sponsor (tow. Filipek) to w dużej mierze idzie na zasypanie tej różnicy . I to jest nasza siła .
nie było wzbudzenia emocji?

2 lata temu mało nie wylądowaliśmy w 4 lidze. TS wjechał na białym koniu i powiedział "ratujemy ale bez kibiców nie damy rady - przychodźcie na mecze". Było 30 tys co mecz czy może jak zawsze większa frekwencja była na ważnych meczach?

Wiosna zeszłego sezonu - REALNA walka o puchary i mecze z czołówką u siebie
na 7egii 23 156
Lubin 7063
Amica (plus pożegnanie dwóch legend!) 20 823

Przypominam, że szanse na puchary straciliśmy po ostatnim meczu sezonu w Zabrzu

Wisła NIE MA realnej bazy wiernych kibiców na poziomie 20-25 tys plus kilka tys na mecze TOP
Mówienie o tym, że gdyby co mecz na stadionie byłoby 25 tys ludzi to sobie spokojnie żyjemy i nie potrzebujemy sponsora jest ODERWANE od rzeczywistości.
Im szybciej się pozbędizemy tego myślenia tym lepiej.

Obecna średnia frekwencja 12-13 tys co mecz plus 5-8 tys na mecze TOP to jest max i wokół takich liczb trzeba się poruszać.
Odpowiedz cytując