Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9754
Stary 08.11.2018, 13:29
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
3. Wsparcia udzielą kibice ale , o czym mówię od dawna, po jasnym przedstawieniu sytuacji przez Zarząd i apelu o ratowanie klubu.
Kibice już w ostatnim czasie udzielali pomocy. Ile z tego było kasy? podpowiem - daleko było do miliona!

Czy faktycznie zadłużenie to 20 mln czy "tylko" 10 to nie ma znaczenia. Ne ma pięniędzy na BIEŻĄCE zobowiązania takie jak wyplaty dla piłkarzy i wynajem stadionu. Jeżeli faktycznie zaległoścy wynoszą 4,5 miesiąca to jest tragicznie i żadna kolejna akcja kibiców nie poprawi sytuacji.
Apel o frekwencje też nie pomoże bo takie apele pojawiają się od roku przynajmniej - frekwencja jest jaka była.

Pozostaje czekać na inwestora ... co w obecnej atmosferze wokół klubu ... ehhh
Odpowiedz cytując