stary dziad napisał(a):

|
3. Wsparcia udzielą kibice ale , o czym mówię od dawna, po jasnym przedstawieniu sytuacji przez Zarząd i apelu o ratowanie klubu.
|
Kibice już w ostatnim czasie udzielali pomocy. Ile z tego było kasy? podpowiem - daleko było do miliona!
Czy faktycznie zadłużenie to 20 mln czy "tylko" 10 to nie ma znaczenia. Ne ma pięniędzy na BIEŻĄCE zobowiązania takie jak wyplaty dla piłkarzy i wynajem stadionu. Jeżeli faktycznie zaległoścy wynoszą 4,5 miesiąca to jest tragicznie i żadna kolejna akcja kibiców nie poprawi sytuacji.
Apel o frekwencje też nie pomoże bo takie apele pojawiają się od roku przynajmniej - frekwencja jest jaka była.
Pozostaje czekać na inwestora ... co w obecnej atmosferze wokół klubu ... ehhh