regan napisał(a):

Pytam się jeszcze raz. Skąd te informacje? Przeczytaliście jakiegoś dzbana na twiterze pod anonimowym nickiem i powielacie coś, co nie wiadomo czy jest prawdą. Ogarnijcie się oszołomy.
Dwa. Jakie 7 mln za stadion, jak dług za stadion jest prawnie już zajęty ze środków z ekstraklasy? Mówiła o tym Sarapata, że długu dla miasta już formalnie
|
Żyj dalej kolego w chmurach i nie przejmuj się rzeczywistością ...
Możesz dalej zaklinać że Wisła nie ma tzw długów , możesz dalej uważać że wszyscy co o tym mówią to są oszołomy . Możesz dalej twierdzić że nie ma długu za stadion tylko że ten dług dopóki nie będzie spłacony to dalej istnieje . To że jest zabezpieczony na wpłatach z C+ i będzie rozliczony w przyszłości to znaczy tyle że przez parę lat o takie kwoty będzie pomniejszana żywa gotówka wpływająca do klubu. Czyli że braknie jej na inne rzeczy np . na pensje.