|
@Regan przecież nie kupując biletu na Wisłę przyczyniają się do tego, że będzie w klubie lepiej. to jest myślenie głupich łbów internetowych, które zamiast mózgu mają orzeszka laskowego w głowie. zamiast mobilizować się i dać klubowi oddech oni wypisują "mondrości"na internetach. krew człowieka zalewa...
|