|
Pierwszy raz od kilku miesięcy wybieram się na boks na żywo - właśnie do Gliwic.
Nie powiem, brakowało tego!
Co do typów, to oprócz walki wieczoru typy są raczej jasne:
Sulęcki - KO/TKO
Piątkowska - pkt
Stępień - KO/TKO
Matyja - pkt
Różański KO/TKO
Zyśk - pkt.
Co do walki wieczoru, większość ekspertów typuje Szpilkę na punkty. Ja tam mam nadzieję że Wach i KO choć wiem, że Wiking ma granitową szczenę ale w rękawicach waciaki....
Lepiej napisz Kocurze, jak tam typujesz Główkę z Własowem, bo w walce Usyka z Bomberem raczej niespodzianki nie będzie..
Moim zdaniem jednak minimalnym faworytem Własow.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|