Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9744
Stary 08.11.2018, 11:39
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
myśle,że ktoś ktro poważnie rozważa zainwestowanie w ten klub i ma większe możliwosci czeka aż sie "wykrwawimy"...to tak z punktu biznesowego...
Ale z punktu widzenia biznesowego to cena sprzedaży akcji i tak będzie oscylować w granicach tej przysłowiowej złotówki.
A przejmując klub w tej chwili można jeszcze zwiększyć przyszłe przychody poprzez sam fakt tchnięcia nowego ducha w drużynę i kibiców, co powinno się przełożyć na większą kasę od C+ i Ekstraklapy (wyższe miejsce w tabeli) i większy dochód z dnia meczowego (wzrost frekwencji).
Także tutaj nie ma na co czekać...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując