Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
Od: 01.2015
Offline
#
9741
08.11.2018, 10:57
Według mnie, klub ma czas na znalezienie inwestora/inwestorów do końca miesiąca jak się nie znajdą można gasić światło w tym klubie.
Qadou
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qadou
Znajdź inne posty napisane przez Qadou