Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9737
Stary 08.11.2018, 10:13
Z drugiej strony dług na poziomie 5 milinów euro. Nie wydaję się duży dla kogoś, kto ma pieniądze, wchodzi do klubu ze wspólnikami.Te 20 baniek nie byłoby na raz. Kwestia opłacenia bieżących zaległości, spłata terminowa zobowiązań plus kasa na działalność klubu. Wydaję się realne do zrobienia.
Odpowiedz cytując