Temat
:
Akces do Socios Wisła Kraków - piłka nożna
Wyświetl pojedynczy post
JarooP
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline
#
298
08.11.2018, 09:31
OK czyli jeśli dobrze rozumiem należy pobrać wydrukowa, wypełnić i przesłać bo deklaracja jest formacie pdf? I wysłać na maila
[email protected]
JarooP
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JarooP
Znajdź inne posty napisane przez JarooP