Temat
:
Akces do Socios Wisła Kraków - piłka nożna
Wyświetl pojedynczy post
Laszi
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2006
Offline
#
295
08.11.2018, 09:19
Dive Pirate
napisał(a):
Ja też już zapisany i opłacony na kwartał
brawo
Oby tak dalej.
Laszi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Laszi
Znajdź inne posty napisane przez Laszi