Wyświetl pojedynczy post
paralaksa
Member
 
Od: 04.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9728
Stary 07.11.2018, 23:31
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Niestety Knura również twierdzi, że nie przetrwamy zimy bez nowego właściciela, więc... pozostaje nam liczyć, że Panowie Ziętek i Kwiecień wezmą odpowiedzialność za klub na siebie.
Niestety watpie w to by wyzej wymienieni Panowie porwali sie z motyka na slonce i starali sie przejac klub.
Z miesiaca na miesiac zadluzenie rosnie, pojawiaja sie nowe problemy, pilkarze strzelaja fochy (sluszne zreszta)... a ostatni gasi swiatlo :(

Czy Panowie Zietek i Kwiecien chca byc utozsamiani z upadkiem Wisly? Watpie.

No chyba , ze wraz z Gricukiem maja przygotowany jakis ekstra plan splaty zadluzenia i wyjscia na prosta
Odpowiedz cytując