Karherop napisał(a):

|
Niestety Knura również twierdzi, że nie przetrwamy zimy bez nowego właściciela, więc... pozostaje nam liczyć, że Panowie Ziętek i Kwiecień wezmą odpowiedzialność za klub na siebie.
|
Niestety watpie w to by wyzej wymienieni Panowie porwali sie z motyka na slonce i starali sie przejac klub.
Z miesiaca na miesiac zadluzenie rosnie, pojawiaja sie nowe problemy, pilkarze strzelaja fochy (sluszne zreszta)... a ostatni gasi swiatlo :(
Czy Panowie Zietek i Kwiecien chca byc utozsamiani z upadkiem Wisly? Watpie.
No chyba , ze wraz z Gricukiem maja przygotowany jakis ekstra plan splaty zadluzenia i wyjscia na prosta
