Firma z Anglii... nie wiem co ma na celu to błaznowanie, może chwila odwrócenia uwagi od tego co się dzieje w klubie? Przeciez to takie banalne...
Nawet powieka mi nie drgnęła podczas czytania tych newsów - fabryka krzesełek na papierze toaletowym vol.2 - nie śledzę mediów, czy Miga znowu podał jakieś info z upy
