Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9724
Stary 07.11.2018, 21:07
Można czuć się zagubionym. Człowiek kupuje karnet na mecze, koszulkę meczową, uczestniczy w przeróżnych inicjatywach i akcjach - wspiera klub jak tylko może oddając swoje ciężko zarobione pieniądze i czyta takie rewelacje. Ciężko, naprawdę ciężko się to wszystko czyta. Z jednej strony istnieje mocna chęć pomocy, wśród wielu grup Wiślackich, z drugiej strony natomiast po przeczytaniu takich wiadomości - czuć ogromną niemoc. I pytanie.. jak długo jeszcze będziemy uciekać spod gilotyny. Obecna sytuacja przypomina troszkę odraczanie kary krzesła elektrycznego w nadziei na wyciągnięcie spod ziemi dowodów oczyszczających z zarzutów i kary...

#CałaWisłaZawszeRazem
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując