czaro napisał(a):

Ktoś gdzieś na tt pisał, że jeden z nich już się wycofał. Tak, jak spekulowaliśmy - najwyraźniej okazało się, że nie dadzą rady.
Przechodząc do dzisiejszych rewelacji:
Odważna teza. Ale jeżeli nie pomylił się ze Stechertem jako dziennikarz, to znaczy że miał złą wolę jako osoba kręcąca się koło Wisły.
Nie widzę powiązania. Możesz wyjaśnić?
Dokładnie tak.
A to jest puenta dnia.
|
brawo!
chociaż żarna jak wolno mlą to podobno dokładniej...