funkykoval napisał(a):

@TIR_DO_SŁUBIC
Nikt nie oczekuje, że znajdzie się ktoś, kto zapłaci TS 5-10 czy więcej mln zł.... Nawet sam TS tego nie oczekuje.
Natomiast jeżeli ktoś chce sprawdzić klub pod kątem inwestycji, to też musi pokazać swoje możliwości finansowe widoki na funkcjonowanie klubu, jego finansowanie itd.
Gdyby był to konkretny inwestor to nawet działając przez firmę pośredniczącą - firma ta działałaby poprzez wynajętą firmę/kancelarię z Polski - która mogłaby dokonać rzetelnych ustaleń......
|
Mnie zastanawia, kto kupuje kluby przez firmy pośrednicze? Bądźmy poważni. Te firmy pośrednicze są po to, by przypadkiem nie wyszło na wierch, że ta cała szopka jest mistyfikacją.
Ci cali inwestorzy z UK to jest Stechert i Mereś bis. Ktoś tu mąci cały czas i podsyła takie rewelacje, które nie wiadomo, czy mają nawet odzwierciedlenie w stanie faktycznym. Podejrzewam, że właściciele tej firmy nie mają o tym pojęcia.
Mnie ciągle zastanawia, kto podsyła te oferty, jaki ma w tym interes?