|
Przeczytałem artykuł w gazecie krakowskiej,sytuacja jest dramatyczna,piłkarze nie mają płacone od czerwca,niektórzy muszą pożyczać pieniądze,ogólnie atmosfera katastrofalna.Teraz nie ma już wątpliwości,że brak pieniędzy musi mieć wpływ na dyspozycje piłkarzy.
Jak my cało z tego wyjdziemy to będzie mały cud.
|