|
Trzeba trzymac kciuki za negocjacje z tercetem biznesmenow. Z dzisiejsego TSW, to sa Wislacy(oprocz Gricuka) juz wczesniej pomagali i maja hopla na punkcie Wisly. Jestesmy pod sciana i nie wiadomo czy dotrwamy dluzej niz do zimy. Moja nadzieja jest, iz dadza klubowi oddech tj. spokojne funkcjonowanie na biezaco i stopniowa splate długów. Za jakis czas rany by się pogoily i mozna by myslec o czyms wiecej.
|