Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9713
Stary 07.11.2018, 18:42
Trzeba trzymac kciuki za negocjacje z tercetem biznesmenow. Z dzisiejsego TSW, to sa Wislacy(oprocz Gricuka) juz wczesniej pomagali i maja hopla na punkcie Wisly. Jestesmy pod sciana i nie wiadomo czy dotrwamy dluzej niz do zimy. Moja nadzieja jest, iz dadza klubowi oddech tj. spokojne funkcjonowanie na biezaco i stopniowa splate długów. Za jakis czas rany by się pogoily i mozna by myslec o czyms wiecej.
Odpowiedz cytując