Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9711
Stary 07.11.2018, 16:57
Pzreciez ten Miga to jest .......niety dzban.

Zmiety, ikona dzisiejszego dna dziennikarstwa polskiego, pseudo Wislak. Wdupie mam, ze sobie tam kiedys stal pod flaga eWislakow, ze jezdzil na wyjazdu...ba, ze nawet mial z kim wypic. Swoja pseudo tworczoscia sprawil , ze ludzie zmienili o 180 stopni zdanie o nim.

-Kompromitacja z afera Stehert i kompromitacja w C+, swiadoma rola w "wrogim przejeciu"
-Kolaboracja z kasztelancem.
- Informacja o przetargu na akcje Wisla Krakow Z.o.o
- Poparcie Jadczaka..taki slepy, ze szymon z nikad otworzyl mu oczy.
- W.......il wszystkie ciastka na twitupie a salatke wzial na wynos.


To wystarcza by wyrobic sobie o zmietolinie zdanie. Dla prostego kibica Wiselki dla ktorego dobre imie i przede wszystkim dobro klubu jest wartoscia nadrzedna jest on zwykla pijawka.

I nawet jesli napisze pincet rzetelnych artykolow, niech mu sie sprawdzi 10 newsow to nic tutaj nie zmieni. Gosciu o maly wlos nie pogrzebal klubu na lata,...
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując