Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84152
Stary 07.11.2018, 15:25
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wiem to w Niemczech płaci się w euro, ale może chodzić też o rupie indonezyjskie albo irańskie riale....
No nie wiem przyjacielu, czy 4.5mln ojro jest bardziej realne od 2.5, ale co ja będę dyskutował z kimś tak obytym, że wie nawet jaka waluta obowiązuje na bogatym zachodzie.
Odpowiedz cytując