funkykoval napisał(a):

|
Z tego co wiem to w Niemczech płaci się w euro, ale może chodzić też o rupie indonezyjskie albo irańskie riale....
|
No nie wiem przyjacielu, czy 4.5mln ojro jest bardziej realne od 2.5, ale co ja będę dyskutował z kimś tak obytym, że wie nawet jaka waluta obowiązuje na bogatym zachodzie.