Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
paralaksa
Member
Od: 04.2018
Offline
#
9703
07.11.2018, 14:09
Przeciez jak byk widac , ze ta firma to jedynie posrednicy w sprzedazy. Wiec kto jest ich i klientem tego nikt nie wie
Pytanie czemu robi(robia) to za posrednictwem brytyjskiej spolki, a nie polskiej? Moze Gricuk?
paralaksa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do paralaksa
Znajdź inne posty napisane przez paralaksa