wolfy napisał(a):

Na Legii to wpłynęła w przerwie meczu nawet 
Żenada... Napisz jeszcze że z Piastem mecz sprzedali, ulżyj sobie.
Liczę na jakieś punkty, najlepiej zwycięstwo. Nie będzie to łatwy mecz, chyba że szybko coś wpadnie i nasi pojadą na euforii.
|
masz na myśli kasę, oczywiście?
