Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
-Szymek79-
Member
Od: 12.2011
Offline
#
9702
07.11.2018, 13:17
Musi być jakiś kret w klubie, który daje mu takie informacje. Nikt inny o takich pierdołach nie pisze, dziwnym trafem tylko pseudoredaktor Miga.
-Szymek79-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -Szymek79-
Znajdź inne posty napisane przez -Szymek79-