Pewnie, że był - przed wyborami, przy okazji rozmów z ko.
I jeszcze kolejny bonus dla wiernych wyborców majchrowskiego:
Cytat:
Mieszkańcy ścisłego centrum Krakowa dostali pisma o gigantycznych podwyżkach opłat za użytkowanie wieczyste. Na krótko przed tym, gdy ustawa uczyni ich właścicielami gruntów. A jednocześnie - dopiero po wyborach.
Ponad 300 proc. dotychczasowej kwoty - pisma z tak dużą podwyżką rocznej opłaty za użytkowanie wieczyste gruntów należących do gminy wręczono w poniedziałek mieszkańcom krakowskiego Starego Miasta. Niektórzy zamiast niespełna tysiąca zapłacą teraz prawie 3 tys. zł. - Pismo datowane na 10 października zostało nam dostarczone dopiero po wyborach. Zapewne w obawie, że zdenerwowani mieszkańcy rozliczą się z prezydentem przy urnach - mówi mieszkaniec centrum Krakowa.
Czytaj więcej: https://gazetakrakowska.pl/krakow-uz...ne/ar/13646279
|