Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9698
Stary 07.11.2018, 13:02
Moze podatkowo lepiej przeprowadzic to przez UK w imieniu osiby 3.

Ale ponownie jakieś to malo powazne 10 baniek dowolnej waluty i ciśnienie, ze do jutra do 12.

Jesli to ściema to co moga zyskac, wglad do ksiag?
Odpowiedz cytując