Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9696
Stary 07.11.2018, 12:28
dziabong napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, ze to pożywka dla Migi, żeby odwrócić jego uwagę, nad poważniejszymi rozmowami...
Nie. Miga głupi nie jest. Pisał o Meresińskim, pisał o Stechercie, teraz pisze to. Nie uwierzę w to, że jest aż takim idiotą żeby pisać takie artykuliki bez celu, tym bardziej w świetle poprzednich "niepowodzeń". To zaś ma jakiś cel.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując