dziabong napisał(a):

|
Mam nadzieje, ze to pożywka dla Migi, żeby odwrócić jego uwagę, nad poważniejszymi rozmowami...
|
Nie. Miga głupi nie jest. Pisał o Meresińskim, pisał o Stechercie, teraz pisze to. Nie uwierzę w to, że jest aż takim idiotą żeby pisać takie artykuliki bez celu, tym bardziej w świetle poprzednich "niepowodzeń". To zaś ma jakiś cel.