|
@szym_ek te miejskie chujki (pieszczotliwe określenie) nawet jak oddajesz krew polują na to, żeby wlepić mandat za parkowanie, to jak będą wspierać wroga krakowskiej władzy, kibiców przeciwnej, niż ich sympatie klubowe, drużyny... jak pisałem o anulowanie opłaty dodatkowej, bo miałem wykupioną godzinę a koleżanka zasłabła i zeszło nas 1h15m, to chujki kazały mi pisać do prezydenta miasta (ja się przed nim nie będę płaszczył). to miasto zarządzane jest przez urzędniczych debili i nie ma żadnej wizji dla zwykłych mieszkańców/odwiedzających to miasto np. co mecz. ogólnie, to my musimy pracować nad tym, żeby poprawiać naszą sytuację, na miasto nie ma co liczyć...
|