NO tak - co ja myślałem
UWAGA - naiwne myślenie - a gdyby tak Wisła napisała do miasta, żeby obniżyć kwotę za parking dla osób z ważnym biletem na te kilka godz co jest mecz? Zawsze to mniejsze korki, niepotrzeba tylu policjantów do kierowania ruchem, mniejszy smog itp
Koniec naiwnego myślenia
