Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21724
Stary 07.11.2018, 10:17
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
W mieście centusiów
Parkuję pod Narodowym jak tylko jadę na mecz i jeszcze nigdy pełny 100% nie był.

Inna sprawa, że nie ma parkingów w centrum, więc parking naziemny, nawet piętrowy miałby rację bytu. Podziemny jest zbyt drogi by się zwrócił.
NO tak - co ja myślałem

UWAGA - naiwne myślenie - a gdyby tak Wisła napisała do miasta, żeby obniżyć kwotę za parking dla osób z ważnym biletem na te kilka godz co jest mecz? Zawsze to mniejsze korki, niepotrzeba tylu policjantów do kierowania ruchem, mniejszy smog itp

Koniec naiwnego myślenia
Odpowiedz cytując