szym_ek napisał(a):

Też uważam, że parkingi naziemne są złym pomysłem ale ... Czy dodatkowe parkingi są pod stadionem potrzebne? Serio - bez rozbudowania albo 3 maja albo Reymonta to wsadzanie parkingu pod stadionem spowoduje tylko jeszcze większe zatory przed i po meczu.
Nie jeżdzę na stadion samochodem więc może ktoś tutaj będzie wiedział.
Czy parking podziemny pod Muzeum Narodowym się zapełnia w trakcie meczów? bo jak nie to robienie kolejnego parkingu już pod stadionem mija się z celem kompletnie.
|
W mieście centusiów


Parkuję pod Narodowym jak tylko jadę na mecz i jeszcze nigdy pełny 100% nie był.
Inna sprawa, że nie ma parkingów w centrum, więc parking naziemny, nawet piętrowy miałby rację bytu. Podziemny jest zbyt drogi by się zwrócił.