Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21723
Stary 06.11.2018, 18:39
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Też uważam, że parkingi naziemne są złym pomysłem ale ... Czy dodatkowe parkingi są pod stadionem potrzebne? Serio - bez rozbudowania albo 3 maja albo Reymonta to wsadzanie parkingu pod stadionem spowoduje tylko jeszcze większe zatory przed i po meczu.

Nie jeżdzę na stadion samochodem więc może ktoś tutaj będzie wiedział.
Czy parking podziemny pod Muzeum Narodowym się zapełnia w trakcie meczów? bo jak nie to robienie kolejnego parkingu już pod stadionem mija się z celem kompletnie.
W mieście centusiów
Parkuję pod Narodowym jak tylko jadę na mecz i jeszcze nigdy pełny 100% nie był.

Inna sprawa, że nie ma parkingów w centrum, więc parking naziemny, nawet piętrowy miałby rację bytu. Podziemny jest zbyt drogi by się zwrócił.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując