MaLk napisał(a):

Apteki tak. Stąd np. kombinacje z reklamowaniem Ziko Dermo i takie tam wytrychy. Polak potrafi kombinować
|
Przepis jest dosc płynny a obchodzenie... jak to w PL
Jednak to juz troche chyba zbyt skomplikowane Kuba, apteki, prawo.
Zgadzam sie z pogladem, ze Wisla jest porostu na sprzedaż. I tu juz czas gra role zanim to sie finansowo zawali. Zainteresowani pytaja, ogladaja, zastanawiaja się. Tyle.