Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9676
Stary 06.11.2018, 11:43
Całe te gadki o zmianach właścicielskich to moim zdaniem bujda na resorach.
Temat gdzieś tam się przewija, ale nie jest wcale blisko do zakupu akcji.
Zwykła handlowa sytuacja - jest towar do sprzedaży to są i zapytania. Nic więcej.

A już Kuba jako twarz "punktów sprzedaży" - czyli w domyśle słonecznych aptek - to absurd, biorąc pod uwagę że apteki są objęte ustawowym zakazem reklamy...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując