|
Całe te gadki o zmianach właścicielskich to moim zdaniem bujda na resorach.
Temat gdzieś tam się przewija, ale nie jest wcale blisko do zakupu akcji.
Zwykła handlowa sytuacja - jest towar do sprzedaży to są i zapytania. Nic więcej.
A już Kuba jako twarz "punktów sprzedaży" - czyli w domyśle słonecznych aptek - to absurd, biorąc pod uwagę że apteki są objęte ustawowym zakazem reklamy...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|