|
o ile do tej pory zmiany właścicielskie to było sci-fi , tak po skoordynowanym ataku CBS i TVN , a co za tym idzie odsunięcia od władzy dotychczasowego układu (moim zdaniem najlepszego mozliwego , ale to osobny temat) , faktycznie można oczekiwać zmian , bo raczej nie ma teraz w TS osoby która byłaby dalej tak efektywnie zarządzać co zresztą widać po wynikach od czasu meczu z Lechią , pusty śmiech mnie ogarnia jak w meczówkach czytam wasze analizy sportowych przyczyn takiego stanu rzeczy...
|