Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 06.11.2018, 09:57
Od meczu ze Śląskiem kiedy Tadeusz Pawłowski nas przeczytał wszyscy starają się grać z nami tak samo: wysokim pressingiem, odcinając możliwości dalekich podań i atakując skrzydłami - Pietrzak to dramat w obronie a Bartkowski ma dołek. Legia dopóki miała siły (tak koło 55 minuty zaczęli gasnąć) kompletnie nas wyłączyła z gry. Piast miał siły na 90 minut.

Łatwo pisać o zmianach, ale mamy potencjał kadrowy jaki mamy i Kort nie zacznie nagle robić przewagi dryblując a Boguski wygrywać główek. Stolarczyk wykorzystuje najlepsze cechy naszych piłkarzy i super, tak być powinno ale mają oni też konkretne braki.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując