Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84148
Stary 05.11.2018, 23:29
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
On tam ma 2,5 mln euro rocznie, więc raczej zejdzie im z grubego kontraktu
Borek mówił dzisiaj o 4,5 mln rocznie i to jest bardziej realna kwota . W BVB kilka lat temu Kuba dobijał do ok 8 milionów.
Odpowiedz cytując