|
Borek wypowiada się dość pewnie.
,,Mają się w tej chwili pojawić nowi właściciele w Wiśle Kraków"
Pamiętam, że wcześniej Borek był jednym z pierwszych którzy wspominali o nowych, niemieckich właścicielach Lechii Gdańsk. Tam jego wypowiedzi były bardziej stonowane, tutaj wydaje się być przekonany. Dodatkowo twierdzi, że zna jednego z tych ludzi i że są to bogate osoby.
Ostatnio wypowiadał się na tym forum użytkownik pvD, który z tego co kojarzę raczej jest poważną osobistością, często zamieszcza mądre wpisy. On twierdzi, że od rudy wiosennej będzie nowy właściciel, który spłaci długi, i wpompuje troszkę kasy do klubu ale bez szaleństw, jednak powiedzmy sobie szczerze, że w naszej sytuacji to byłoby szaleństwo. Spłata długów to byłby ogromny krok naprzód.
Oby!!!!
|