Cytat:
|
Przyznaje, że jeżeli powstałby piętrowe parkingi naziemne, to najlepiej gdzieś na uboczu, a nie bezpośrednio przed trybunami od strony al. 3 Maja czy ul. Reymonta. Tam place mogłyby zostać uporządkowane w nowy sposób (np. z wykorzystaniem zieleni). Na nowo można też zagospodarować teren za trybuną zachodnią (od strony hali Wisły) i projektanci już myślą o tym, by tam ewentualnie wprowadzić nowe parkingi. Projekt mógłby też uwzględniać poprawę estetyki elewacji trybun.
|
To jakiś większy projekt niż to co zostało wklejone wcześniej. Majcher chce odkupić swoje grzechy ?

Tylko podziemne parkingi. Naziemnym mówię nie.