Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84144
Stary 05.11.2018, 13:14
Kuba jest na tyle medialna osoba że z łatwością znajdzie się sponsor który za udział w kampanii reklamowej pokryje jego kontrakt.
Zresztą media już dzisiaj piszą o takiej opcji.
Uważam że jeśli Kuba ma wolę przyjść do nas już teraz to jedyna przeszkodą jest Wolfsburg i jego oczekiwania względem samego zawodnika.
Ponadto dzisiaj media podają że 3 tygodnie temu Stolarczyk z Glowackim rozmawiali z Kuba w Katowicach. Być może jest coś więcej na rzeczy? Być może Kuba chce tez pograć ostatnie miesiące ze starymi kumplami Brozkiem i Wasylem?
Odpowiedz cytując