A który to park został wycięty w pień oprócz prywatnych działek przylegających do lasu borkowskiego (żywiecka) które właściciel wyciął dzięki miłościwie nam panującemu ministrowi Szyszce ?
A i który to 2-hektarowy park sobie księża przywłaszczyli i żądają ogromnych pieniędzy za udostępnienie zwykłym ludziom?
Największy problem z wyborcami jest taki, że nie wiedzą dlaczego są przeciw i dlaczego głosują "za