|
Rozmawiałem z sąsiadami (starsi ludzie) pytałem na kogo głosują.Niezależnie czy po studiach czy prości ludzie,głosowali na Majchrowskiego.Ogólny argument to,że jak Wassermann wygra to będzie szaleć jak Ziobro.Kaczyński chce nas wyprowadzić z unii,pis nic nam nie dał.
|