Wyświetl pojedynczy post
Zotek
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 04.11.2018, 21:30
Drodzy Państwo, jak to jest z płaceniem składek? termin jest do któregoś konkretnego dnia danego miesiąca, czy może co miesiąc od momentu przyjęcia? Nie znalazłem nic na ten temat ani w regulaminie ani w statucie.
Odpowiedz cytując