Temat
:
Akces do Socios Wisła Kraków - piłka nożna
Wyświetl pojedynczy post
Zotek
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2006
Offline
#
275
04.11.2018, 21:30
Drodzy Państwo, jak to jest z płaceniem składek? termin jest do któregoś konkretnego dnia danego miesiąca, czy może co miesiąc od momentu przyjęcia? Nie znalazłem nic na ten temat ani w regulaminie ani w statucie.
Zotek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zotek
Znajdź inne posty napisane przez Zotek