pietruch napisał(a):

|
Z wysokością kontraktu byłbym ostrożny. Kuba jest zawodnikiem bardzo podatnym na kontuzje. Umiejętności i chęci do gry nikt mu nie odmówi, ale po ewentualnym przyjściu można się spodziewać zarówno gwiazdy ligi jak i zawodnika z kontuzją eliminującą go z gry na X czasu.
|
Czy jesteśmy już tak biedni, że jest nam obojętne, jak wysoki kontrakt obiecujemy, bo i tak wiemy, że nie zapłacimy?