Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84143
Stary 04.11.2018, 20:36
pietruch napisał(a):Wyświetl post
Z wysokością kontraktu byłbym ostrożny. Kuba jest zawodnikiem bardzo podatnym na kontuzje. Umiejętności i chęci do gry nikt mu nie odmówi, ale po ewentualnym przyjściu można się spodziewać zarówno gwiazdy ligi jak i zawodnika z kontuzją eliminującą go z gry na X czasu.
Czy jesteśmy już tak biedni, że jest nam obojętne, jak wysoki kontrakt obiecujemy, bo i tak wiemy, że nie zapłacimy?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując